Пропонуємо Вам транспортно-експедиційні послуги у сфері вантажних автомобільних перевезень. Міжнародні та регіональні автомобільні вантажоперевезення з Європи, Азії та країн СНД здійснюються із залученням великої кількості національних і зарубіжних перевізників, що використовують широкий спектр рухомого складу.Це дозволяє в найкоротші терміни оперативно реагувати на запити клієнтів і здійснювати своєчасну доставку будь-якого вантажу.

Основні напрямки перевезень:

Франція, Німеччина, Швейцарія, Голландія, Бельгія, Угорщина, Італія, Іспанія, Швеція, Польща, Естонія, Литва, Латвія, Чехія, Словаччина, Великобританія, Білорусь та іншікраїни. Здійснюємо також організацію перевезень негабаритних і великовагових вантажів з Європи, Азії, країн СНД, Балтії в Україну і в зворотному напрямку.

Сприяємо в митному оформленні вантажів на всіх ТГО міста Києва. Надаємо послуги зі страхування» життя людей і транспорту (австрійська компанія ЗАТ «ГРАВЕ УКРАЇНА»). Надаємо інші фінансові послуги.Гарантуємо надійність і прийнятні умови.

Гарантуємо контроль і супровід Вашого вантажу протягом 24 годин. 

При регулярних замовленнях застосовується система знижок. Володіємо інформацією про такий автотранспорт: тенти, рефрижератори, цільнометалеві напівпричепи від 1 - 20 т, які мають TIR-carnet і страховку CMR.

ЗАВЖДИ РАДІ СПІВПРАЦІ !